18/09/2011

Moving to Brno

Tak je to tady. Poprvé na škole v cizím městě.
Here we go. For the first time at school in a strange city.Naštěstí budu bydlet společně se svou kamarádkou Mončou, se kterou jsem strávila nezapomenutelné 4 roky na střední.
Luckily I´m going to stay with my friend Monča. We spend toghether 4 unforgettable years at grammar school.Pak jsme byly nuceny se na 3 roky odloučit, ale teď pokračujeme dál ;) Jak nás znám, tak bych si tipla, že budeme celé dny obcházet brněnská nákupní centra, u toho vzpomínat na staré časy, smát se na celé kolo a dělat ostudu, večer budeme "óchat" a "áchat" u filmů Jane Austenové (nebo něčeho podobného) a cokoliv si koupíme do nového bydlení, bude růžové. V tom případě už se nemůžu dočkat!
Than we were forced to separate for 3 years, but now we continue again ;) As I know us, I would say that we will spend all days in a shopping center, recalling old times and howling with laughter. In the evenigs we will "oh" and "aah" while watching Jane Austen movies (or something similar) and anything we will buy to the new flat will be pink. In that case I can´t wait!

Kdo má jakýkoliv tip, kam v Brně (obchůdky, kavárny, restaurace, knihkupectví, cokoliv) - sem s ním! :)


Elle ღ

7 comments:

 1. Já ti tipy nedám na Brno, leda tak na Plzeň. Každopádně si to užívej, protože po škole nastane opravdová dospělost, věř mi! ;)

  ReplyDelete
 2. hi dear, I love your blog!! I follow you!! :D
  If you want visit my blog www.thegiuliasbag.com
  Follow me back? I will be happy! ^.^

  ReplyDelete
 3. Taky budu prvním rokem v Brně a nějaké tipy bych uvítala :-) Tak až budeš mít něco sama okouklé,napiš :-)

  ReplyDelete
 4. beautiful pics!

  kiss
  Erika
  www.myfreechoice.net

  follow my fan page :)

  ReplyDelete
 5. jéj, pozerám, že my s kamoškou robíme to isté čo vy ;)

  ReplyDelete
 6. Elle + Caroline: pár tipů občas na mém blogu www.kavarenskapovalecka.blogspot.com, jsem totiž z Brna a pomalu a jistě se snažím rozjet blog, který by nebyl jen o Praze, tak budu ráda, když nakoukneme ;) A samozřejmě i pokud napíšete s jakýmkoliv dotazem nebo čímkoliv a můžeme se někdy sejít! ;) Užívejte si Brno a třeba se někdy potkáme (na Čáře:D)

  ReplyDelete