16/09/2011

Giveaway Nr. 2 - winners

Tak, druhá giveaway je u konce. Musím přiznat, že takovou účast jsem nečekala, bylo vás rovných 100! Moc bych vám všem chtěla poděkovat za krásná (a přiznávám, trochu vynucená) narozeninová přáníčka. A kdo že jsou ti šťastní (nebo spíše šťastné)?

So, second giveaway has ended. I have to admit that I was surprised by the number of participants! I´d like to thank you very much for so lovely (and a little forced) birthday wishes. And who are the happy ones?

Většina z vás si přála řetízek s ptáčkem - a vůbec se vám nedivím, sama jsem hodně bojovala s tím, že si ho nechám :D Ale chtěla jsem vám udělat radost, tak jsem dala možnost jednomu z vás se stát jeho novým opatrovatelem. A touto šťastnou se stává... Foly D. Sante!
Most of you chose the bird necklade - I´m not surprised at all, I struggled not to keep it for myself :D But I wanted to make one of you it´s happy owner. And this happy one is... Foly D. Sante!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Rtěnka putuje k... fedestar_91
The lipstick goes to... fedestar_91


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------A novou majitelkou motýlků se stává... DITHINA.
And the new owner of the butterflies is... DITHINA.Všem výherkyním moc gratuluji a doufám, že se bude výhra líbit!
Congratulations to all winners and I hope they will like their prize! 


Elle ღ

12 comments:

 1. ja som preco nebola prihlasena? :(

  ReplyDelete
 2. Jééé, miluju tě :D ...konečně se na mě taky dostalo...Děkuju děkuju děkuju :)

  ReplyDelete
 3. Achjo, tak prej se mi nepoštěstilo. :(
  GRATULUJI!!!! :)

  ReplyDelete
 4. wuaah :D congrats!

  Follow me If you're not already. If I'm annoying with this, then ignore it :P If you follow me I'll follow you back for sure.

  my blog♥mfashionfreak

  ReplyDelete
 5. ooooh! I'm so excited!! :) thanks u so much! :)
  I like Kiko Lipstick *.*
  I wait your email! ;)

  ReplyDelete