27/04/2012

New In: H&M

Několikrát jsem se dočetla názor, který vytýká blogerkám, že se oblékají jenom v H&M. Já jsem  se vždy snažila mít ve skříni co nejrozmanitější "značky" a nebráním se ani nakupování v malých bezejmenných obchůdcích - vždyť právě tam se často najdou ty pravé poklady (například moje náušnice z minulého článku). Když jsem ale byla předevčírem na Night Shoppingu v Brně, prošla jsem všechny obchody (a ne jednou) a byla jsem neuvěřitelně zklamaná, protože jsem si nedokázala nikde nic vybrat. Nakonec to přece jen zachránilo H&M, kde jsem nakoupila většinu věcí z wishlistu (kromě pruhovaného svetříku a balerínek, ale ty jsem k těm šatům prostě vzít musela). Jak jste na tom vy s nakupováním?
Several times I read an opinion that criticizes bloggers for buying clothes only in H&M stores. I always tried to had in my wardrobe as many various "brands" as possible and I even don´t refuse to buy clothes in some no-name little shops - after all you can sometimes find there a real treasur (for example my earrings from the previous post). But when I went to the event called Night Shopping I went round all shops (and not only single time) and I was incredibly disappointed because in non of them I found nothing I´d like to buy. Finally I was "saved" by H&M where I found most things from my current wishlist (apart from striped cardigan and ballerinas, but I just had to take them to match the mint dress). How about you and shopping?  

{mint dress, nude ballerinas}{striped cardigan, basic top}

{bicolor jacket}
Chtěla jsem bicolor šaty, no tak mám bicolor sako. A ještě navíc černé obyčejné body, které jsem sháněla už asi víc než rok a teď jsem na něho tady náhodou narazila. Všechny kousky jsou z aktuální kolekce, takže jestli vás něco zaujalo, myslím, že to v některém H&Mku ještě objevíte :)
Originally I wanted a bicolor dress, so I have a bicolor jacket. And also a simple black body for which I was looking for ages and now I spotted it right there, hanging and waiting for me. All pieces are from the current collection so if something cought your eye, I think you can still get it in some H&M store.

25 comments:

 1. Ty veci na te první fotce! Laska na prvni pohled:D a ty botky ?hmm premyslim:D

  ReplyDelete
 2. Na ty šatičky jsem včera koukala též.. vypadají vážně úžasně! :)

  ReplyDelete
 3. skvělé věcičky, obzvlášť mě zaujaly šaty a baleríny ;-)

  mujfialovysvet.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Cool stuff you bought! :)


  http://annchica.blogspot.com ♥

  ReplyDelete
 5. Ty šaty a balerínky jsou úžasný :)

  ReplyDelete
 6. Krásně jsi nakoupila. Šaty a svetřík jsou úžasný! :)

  ReplyDelete
 7. Krásné věci! Já mám poslední dobou z H&M docela dost věcí, protože tam mají hezké kousky, takže proč ne?

  ReplyDelete
 8. love your blog:)Maybe we can follow each other? http://comeduegoccedacqua.blogspot.it/

  ReplyDelete
 9. Každý nemá čas objevovat zapadlé chic obchůdky, kde koupí značkové věci za levno. Tak radši zavítají třeba právě do H&M, kde mají vše, co potřebují. Nevidím na tom nic špatného, není důležité kde a co nakupuješ, ale jak to umíš nosit a vyjadřovat tím svoji osobnost :)
  Moc hezké věci jsi nakoupila :)
  Zkuste štěstí v mojí Giveway! 1st Giveway

  ReplyDelete
 10. Taky jsem si říkala, že přece chodím furt do H&M, tak to musím změnit a...Třeba ejdnou jsme si na internetu vyhlídla šaty ze ZARY a už je tam neměli, takže jsem šla do H&M-a co tam nebylo?!Úžasné šaty.
  Myslím, že to mají vymyšlené dobře. Udělají oblečení "pro obyčejné lidi" a k tomu pár zajímavých věcí a nakonec tam vždycky něco najdete...

  ReplyDelete
 11. tak ta první kombinace je nejůžasnější, těšim se na outfit (jestli nebude tak skapu:D) .. Jinak chodím také nejčastěji do HM ale kdybych měla finanční prostředky, musely by mě ze Zary odlepit a z Topshopu brát jeřábem!
  A to jako beze srandy!:-D

  ReplyDelete
 12. po prvé je krásne, tie balerínky som si chcela kupiť ale mala som v nich sloniu nohu (škoda su tak krásne)

  ReplyDelete
 13. i'm so in love with mint color!! great choose!!

  i'm following, xxx
  ---
  Nicoletta's Reggio INTERVIEW:
  http://brightlightgarden.blogspot.it/2012/04/what-faq-scent-of-obsession.html

  ReplyDelete
 14. Kombinace mint a růžové se mi moc líbí, těším se až nám to ukážeš na sobě :)

  ReplyDelete
 15. ty šaty se mi v HM taky moc líbily, dokonce jsem si je i zkoušela, ale na mě vypadaly strašně divně a vůbec jsem se v nich necítila dobře:/ ty balerínky jsou krásné <3

  ReplyDelete
 16. mint dress and nude ballerinas = perfection!!!
  http://invitationtoinspiration.blogspot.com/

  ReplyDelete
 17. pretty! love the mint + pink!

  ReplyDelete
 18. I really want to know where did you get the dress! i saw one of my customer wore it & i am absolutely love it! can you please tell me where you got the dress from? thanks!

  ReplyDelete
  Replies
  1. it´s from H&M store :)

   Delete
  2. That's what I figured but I can't seem to find it online ...

   Delete
  3. well, maybe it´s not available online or in your country. I bought it here, in Czech Republic

   Delete
  4. oh..lol no wonder!!! anyway thank you so much for answering all of my questions! ;)

   Delete